Kontakt

DOCO International Central Europe S.R.O.

+420 724 210 841 info@doco-international.com

Jak vám můžeme pomoci? Kontakt

DOCO International B.V.

info@doco-international.com +31 (0)46 420 06 66 +31 (0)46 452 68 94

Nusterweg 96, 6136 KV Sittard, The Netherlands

Stáhnout pokyny k cestování (EN)

Státní svátky a dny pracovního volna

  • Ponděl - Pátek: 08.00 - 17.00
  • Sobota - Neděle: Zavřeno

Odchozí (expediční) plánování probíhá od pondělí do pátku od 6:00 do 14:30 hodin. V těchto hodinách probíhají rezervace přepravy a celní kontroly.

Státní svátky a dny pracovního volna

  • 09.05.2024
  • 20.05.2024
  • 25.12.2024 - 01.01.2025

Birgit Richerzhagen

Customer Support Germany

b.richerzhagen@doco-international.com +31 (0)46 303 04 05

Bjorn Bratuszewski

Technical & Sales Support

b.bratuszewski@doco-international.com +31 (0)46 303 04 49 +31 6 1274 8225

Michael Borgions

Sales Support Export Market

m.borgions@doco-international.com +31 (0)46 30 30 485

Bernard Hamers

Customer Support Manager

b.hamers@doco-international.com +31 (0)46 303 04 06

Monique Gelissen

Customer Support Germany, Austria & Baltic States

m.gelissen@doco-international.com +31 (0)46 303 04 07

Ciro Morante Blas

Customer Support France, Benelux & Scandinavia

c.morante@doco-international.com +31 (0)46 303 04 69

Rianne Maessen

Customer Support Germany, Balkans & Turkey

r.maessen@doco-international.com +31 (0)46 303 04 25

Kontaktní formulář


Jak vám můžeme pomoci?

Pokud máte jakékoli dotazy, bez váhání nás prosím kontaktujte. DOCO podporuje své zákazníky mnoha způsoby. Přikládáme velký význam udržování osobních vztahů se zákazníky. Pro nás je podpora víc než jen jedno z oddělení společnosti; je to postoj.

Kde nás najdete?

DOCO působí po celém světě. V Evropě nás můžete kontaktovat v mnoha lokalitách napřímo.

Přihlaste se k odběru našeho informačního zpravodaje